Зустріч з Наталією Демедюк


Телеканал «Ритм» завітав до обласної бібліотеки для молоді, щоб поспілкуватись на тему телерадіомовлення.

Нещодавно в обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч з Наталією Демедюк, відомою журналісткою, редакторкою Програмного відділу телерадіокомпанії «Ритм». Цей захід був присвячений Дню працівників радіо, телебачення і зв’язку, який щороку святкують 16 листопада. На зустрічі були присутні студенти закладів вищої освіти спеціальності «Журналістика», школярі. Кожен міг поставити будь-яке запитання пані Наталії, але основний діалог з гостею вела Ніна Тарковська, працівник бібліотеки. Колектив книгозбірні, підготував презентацію багатогранної творчості Наталії Демедюк як автора художніх творів і полотен живопису, проте головний акцент зроблено на її журналістській діяльності.

Наталія Володимирівна була відкритою в спілкуванні. Своїм найбільшим досягненням вона вважає те, що їй зараз самій перед собою не соромно. Пані Наталія ненавидить брехню та лицемірство. Її кредо у творчості , зокрема у професії медійника, – це «Роботу потрібно любити!» та «Роби краще свою роботу!». На запитання, чи опускались у неї руки, вона відповіла: «Так, звичайно. У кожної людини можуть бути такі миті, кожну людину може хтось не любити. Навіть коли у вас велика аудиторія шанувальників, знайдеться той , кому ви не подобаєтесь. У такій ситуації я просто сідаю за стіл, починаю щось писати, готувати якісь проекти, і вже через годину я з позитивними думками рухаюсь уперед».

Зустрічі з відомими людьми, котрі досягли успіху в житті, завжди є повчальними. Журналісти-початківці одержали мудру пораду завжди досягати поставленої мети.

На фото: Наталія Демедюк (у центрі) зі студентами НУВГП

Діана Мамчуровська,

студентка Національного університету

водного господарства та природокористування

 

Автор публікації

Офлайн 2 дні

Олександр Хитров

0
Коментарі: 1Публікації: 23Реєстрація: 16-09-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю