Запаси масок та ліків аптеки Рівненщини оновлюють щодня


Так, станом на ранок 25 березня мережа «Тетрамед» повідомляє про наявність 4800 захисних медичних марлевих масок, а також 9 тис. антисептиків та 11 тис. жарознижуючих препаратів в аптечних закладах, розташованих у м. Рівне та у 8-ми районах області.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Впродовж дня у мережу «Рівнеліки» по м. Рівне та по області доставлять респіратори типу «Пелюсток» та респіратори-напівмаски класу FFP2 у кількості 1700 шт. Також по мережі наявні 2,6 тис. антисептиків та більше 4 тис. антибіотиків та жарознижуючих препаратів різних форм випуску та різного складу.

Мережа аптек «ВІСА» – звітує по наявність 4900 масок в аптеках Рівного, ще 7 тис. очікується впродовж дня. Антибіотиків та жарознижувальних лікарських препаратів близько 3 тис.

Мережа «Рівнефармація» – має наразі близько 800 масок в обласному центрі та районах регіону та антисептики для рук аптечного виробництва в достатній кількості. Також наявні марлеві захисні маски і по інших мережах та окремих аптечних закладах, але вже у меншій кількості.

Також окремі проблеми є з надходженням таблетованих форм парацетамолу. Аптечні заклади постійно здійснюють пошук для замовлення цього виду жарознижувальних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю