В Україні можуть ввести режим «усі в масках» та посилити карантинні заходи


В Україні з 6 по 24 квітня може бути введений режим “всі в масках” і обмежена кількість людей на вулицях, оскільки саме на Великодні свята очікується пік захворюваності на коронавірус.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

“На нараді було розглянуто можливість впровадження додаткових, більш жорстких карантинних заходів. Зокрема, йшлося про режим “всі в масках” з 6 по 24 квітня і обмеження кількості людей, які перебувають на вулиці. Адже саме на Великодні свята очікується пік захворюваності на коронавірус” , – наголошується в повідомленні.

Для запобігання такій ситуації влада провела переговори з усіма телевізійними групами про трансляцію великодніх богослужінь. “Поки тільки три телеканали не дали відповіді про такі покази, але переговори з ними тривають”, – зазначили в пресслужбі президента.

Окрім того, новий очільник МОЗ Максим Степанов також анонсував посилення карантинних заходів для українців: “Наші дії спрямовані на те, щоб максимально захистити українців від коронавірусу. Ми хочемо запровадити найефективнішу комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів: домашня ізоляція, домашній карантин та соціальне дистанціювання осіб віком від 60 років. Також пропонуємо обмежити відвідування парків та зон відпочинку, забезпечити зупинку громадського транспорту.”

Як додав очільник МОЗ, нова команда міністерства тісно співпрацює з усіма відомствами та органами влади, щоб протягом дня доопрацювати постанову і врахувати позиції всіх сторін.

Нагадаємо, українські прикордонники очікують, що на Великдень додому з’їдуться 200 тисяч українців.

 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Аліна Бернацька

100
Коментарі: 1Публікації: 2368Реєстрація: 10-09-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю