У листопаді у кінопрокаті стартують чотири українські фільми


Листопад насичений для кіношанувальників українськими стрічками у кінопрокаті стартують чотири українські фільми. 

Першою, 7 листопада, покажуть драму режисера Нарімана Алієва «Додому».
В ролях: Ахтем Сеітаблаєв, Ремзі Білялов, Дарія Барихашвілі, Віктор Жданов, Вероніка Лук’яненко, Акмал Гурезов, Лариса Яценко.

У кримського татарина Мустафи помирає його первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

Драма «Додому» , кримскотатарською EVGE, є дебютною стрічкою режисера Нарімана Алієва. Сценарій він писав спільно з Марисею Нікітюк («Коли падають дерева»). Працювали на локаціях у Києві, на Київщині і Миколаївщині, на Арабатській стрілці та озері Сиваш. Світова прем’єра стрічки відбулася на Канському міжнародному кінофестивалі, де робота була серед номінантів на премію «Особливий погляд».

У цей ж день, українці зможуть переглянути комедію Мирослава Латика “Халепа на 5 Baksiv”.

У ролях: Дмитро Хом’як, Євгенія Гладій, Олександр Жуковін, Нікіта Бичков -Андрієвський, Денис Ейдер, Олег Примогенов, Ігор Пісний

Стрічка розповідає про Макса та Зеника, засновників стартапу 5BAKSIV.NET, які потрапляють в халепу. На допомогу вони кличуть дрібного шахрая Хом’яка та, намагаючись виплутатись, стають епіцентром розборок між невідомими силовиками та місцевим авторитетом.

Комедіярежисера Юрія Рудого «Готель Едельвейс» у кінотеатрах  з 21 листопада 2019 року.

В ролях: Сергій Комаровський, Василь Вірастюк, Анна Кузіна, Катерина Рубашкіна, Вікторія Булітко

Це історія одного олігарха, для якого матеріальні статки вищі за одвічні цінності, але велич «кохання» має дещо інші плани і бере ситуацію в свої руки. Цинічний та амбіційний молодий олігарх Алекс оселяється у забутому богом готелі, аби за тиждень завоювати серце Іріт, – доньки власника готелю, й отримати право на розробку золотого родовища, що знаходиться на цій землі. Та зробити це виявляється не так просто, коли Іріт потайки заручена, про золото знаєш не ти єдиний, а на шляху до мільйонів стає справжне кохання.

28 листопада прем’єра історичного трейлера польської режисерки Агнешки Голланд “Ціна правди” (“Гарет Джонс”).

У головних ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард.

Фільм розповідає про валлійського репортера, який вперше в західній пресі заявив під власним ім’ям про український Голодомор.

1933 рік. Валлійський журналіст та радник британського прем’єр-міністра Гарет Джонс шукає наступну велику історію та приїжджає до Москви, щоб взяти інтерв’ю у Сталіна. Там він знайомиться з Адою Брукс, яка відкриває йому очі на «радянську утопію», і Гарет, попри смертельні погрози спецслужб СРСР, розпочинає власне розслідування. Крок за кроком він наближається до розкриття правди про найбільшу трагедію українського народу — Голодомор.

 

Автор публікації

Офлайн 2 години

Аліна Бернацька

100
Коментарі: 1Публікації: 2368Реєстрація: 10-09-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю