Тизер серіалу “Фермери” почали знімати у Рівному


Першою локацією для зйомки тизера міні-серіалу “Фермери”, який створюється за підтримки Українського Культурного Фонду, став Рівненський аеропорт.

На фото: локація зйомки тизера – Рівненський аеропорт

Сценарій тизеру написав відомий український сценарист Олексій Комаровський, котрий, до речі, працює й над сценарієм самого серіалу.

Для зйомок тизеру “Фермерів” запросили київського актора Олега Артамонова та відомих не лише у Рівному акторів місцевого театру – Ніну Ніколаєву та Станіслава Лозовського.

На фото: актори Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський

На фото: актор Олег Артамонов

Керівник проєкту Наталя Демедюк ( ТРК “РИТМ”) розповіла, що основна ідея серіалу “Фермери” – це мотивація активних українців до створення власного бізнесу та розвитку молочного фермерства. Сценарій створюється на основі реальних історій людей, котрі вже створили власні молочні ферми.

На фото: Наталя Богданець, відповідальна за комунікації в проєкті “Фермери”

Нагадаємо, що ТРК “РИТМ” отримала грант від Українського Культурного Фонду на створення сценарію міні-серіалу “Фермери”. Операторську роботу під час зйомки тизера доручили Дмитру Максимчуку, а за звук відповідає Михайло Кликов. Обидва – відомі не тільки у Рівному фахівці своєї справи.

Проєкт ТРК “РИТМ” “Серіал “Фермери” інформаційно підтримують телеканали “С-ТБ” (м. Житомир), “Місто” (м. Хмельницький), “ТВА” (м. Чернівці) та інші медіа-партнери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю