Традиційний Благодійний марафон -2020 Палацу дітей та молоді, незмінно і по-особливому, стартує у Рівному


Унікальний проект благодійності під незмінним гаслом «З вірою в майбутнє» у двадцять п’яте реалізовуватиме Рівненський міський Палац дітей та молоді. Незважаючи на суворі обмеження через карантин у закладі вирішили бути послідовними, не дивлячись на виклики і абсолютно нереальні проблеми, викликані світовою пандемією. Традиційна щорічна благодійна акція – Марафон «З вірою в майбутнє» має свою знакову історію довжиною в майже чверть століття і своє особливе сьогодення в оновленому онлайн форматі дистанційно-віртуальних реалій…

– В період всеохоплюючої пандемії #COVID-19 та загальнонаціональних карантинних заходів в Україні XXV-му Благодійному марафону «З вірою в майбутнє» БУТИ! З 1 до 30 травня – особливий онлайн формат, нереальні зусилля організаторів, фантастичні умови його проведення, непередбачувані ризики і всепоглинаючі надії на успіх. Впродовж травня: трансляція телеверсій концертів художніх колективів ПДМ в ефірі місцевих телеканалів «Сфера ТВ» та ТРК «Ритм», та на сторінці Палацу дітей та молоді у Facebook. Вперше дистанційний Благодійний онлайн-аукціон творчих робіт вихованців профільної Школи образотворчого мистецтва ПДМ, меморі-формат визначних творчих подій і акцій попередніх марафонів, дистанційне святкування ювілеїв театрів та окремих профільних шкіл Палацу, народження нових традицій, флеш-моби і челенджі. Унікальна святкова атмосфера і безмежний віртуальний простір! – запевнила директорка ПДМ Ірина Первушевська.

Цьогоріч Благодійний марафон «З вірою в майбутнє» триватиме впродовж місяця. Традиційно, виручені кошти підуть на фінансову підтримку учасників марафону.

Обличчями Марафону 2020 стали: Єва-Марія Назарук (Профільна Школа образотворчого мистецтва) Анна-Марія Снагінська (Профільна Школа сучасної хореографії), Владислав Шпіганович (Школа інтелектуальних видів спорту).

Матеріальну допомогу на лікування отримають: Валентина Михайлова (Профільна Школа образотворчого мистецтва) та Макар Гук, вони вже були учасниками благодійної акції «Добро на Різдво», але знову потребують допомоги.

Так само як і діти онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні традиційно отримають адресну допомогу на лікування.

Важливо, що кожен учасник Марафону отримає не лише фінансову допомогу для здійснення власних творчих планів, але й духовну та моральну підтримку від усіх вихованців Палацу, благодійників та спонсорів.

2020 рік особливий для Палацу дітей та молоді, бо саме цьогоріч відзначається його 80-річчя. А з 1996-го року розпочалась історія Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» з ідеї підтримки обдарованих випускників Палацу. Місія благодійності об’єднала всі творчі колективи закладу, ланцюговою реакцією захопила тисячі небайдужих рівнян. Саме творчість і соціальна свідомість організаторів реалізували ще не зовсім дорослі мрії майже півтори сотні дітей, на яких працювали тисячі вихованців Палацу в усі попередні Благодійні марафони «З вірою в майбутнє». Марафон став знаковою традицією ПДМ та згодом його вражаючий резонанс переріс у всеукраїнське та міжнародне дійство, що об’єднувало своїми ціннісними сенсом і місією творчу молодь України і Європи.

Учнівсько-педагогічний колектив Рівненського Палацу дітей та молоді щиро вдячний всім хто допомагає здійснити прагнення організаторів і благодійників не лише у вирішенні фінансової допомоги для кожного учасника. Головним є духовна та моральна підтримка, надихаюча і ціннісна, від усіх вихованців Палацу, благодійників та спонсорів, яка так необхідна всім нам.

Закликаємо і запрошуємо рівнян долучитися до Благодійного марафону «З вірою в майбутнє». Свій вклад у добру справу Ви можете зробити дистанційно за цими реквізитами:

Адресна підтримка та благодійні внески:

ГО „Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ”

м. Рівне, 33028  вул. Кн.Володимира,10

ЄДРПОУ 22566386

р/р:  UA 47 300346  0000026005022684001

АТ „АЛЬФА-БАНК”

МФО: 300346

 

«…Про людство встигнеш

Про людей подумай!..»

О.Ірванець

Автор публікації

Офлайн 20 години

Олександр Хитров

0
Коментарі: 1Публікації: 44Реєстрація: 16-09-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю