Стартував обласний етап конкурс “Учитель року – 2020”


Пів сотні вчителів зі всієї області впродовж двох днів показуватимуть свої знання та вміння застосовувати різноманітні технології, методики та форми роботи з учнями. Конкурс розпочався 20 лютого в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
“Тут зібралися кращі педагоги міст, районів, та об’єднаних громад області. Адже ви вже перемогли у першому етапі конкурсу. Бажаю вам професійного розвитку, здобутків та перемог на вчительській ниві” – звернувся до педагогів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.
За підсумками першого дня буде визначена четвірка лідерів у кожній із номінацій: «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Хімія». Наступного дня вже двадцятка найкращих продовжить виконувати різноманітні завдання та проводитиме уроки. В підсумку обласного етапу змагань переможці номінацій отримають премії в розмірі двох посадових окладів вчителя вищої категорії  та продовжать змагатися із колегами зі всієї України у фінальному етапі конкурсу.

Пресслужба управління освіти і науки
Рівненської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю