Рівнян запрошують долучитися до гри “Гурби-Антонівці”


Найбільша в Україні теренова спортивно-патріотична гра для молоді відбудеться 2 – 5 травня на Рівненщині.

“Гурби-Антонівці” – це щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

“Гурби-Антонівці” – захід Міністерства молоді і спорту України та Тернопільської ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Учаниками спортивно-патріотичної гри можуть стати молоді люди 18-30 років, які не мають протипоказань до фізичної активності.

Для того, щоб стати учасником “Гурби-Антонівці”, потрібно:

  • Заповнити онлайн анкету
  • Надіслати скани документів на поштову скриньку gurby.mnk@gmail.com. (1, 2 та 11 стор. паспорта або скан двох сторін ID картки та додатку, ідентифікаційний код (скани високої якості)
  • Оформити страховий поліс (спортивний), на період гри, укладений зі страховим агентом, та надати його копію оргкомітету гри. (У випадку відсутності можливості оформити поліс власноруч, оргкомітет гри допоможе кожному учаснику, шляхом оформлення корпоративного страхового полісу. Деталі про корпоративний поліс можна дізнатися під час співбесіди). 

Деталі на сайті гри або за телефоном +38 098 416 08 92 (Володимир).

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

ТРК Ритм

100
Коментарі: 0Публікації: 2433Реєстрація: 30-08-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю