Рівнян закликають не виходити з дому без нагальної потреби


Станом на 20 березня в Рівному випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 не зафіксовано.  Чого не можна сказати про інші області України та інші країни.

«Станом на ранок 20 березня, всього у світі зареєстровано майже 247 тисяч випадків COVID-19. 10 тисяч 179 людей померло. Тобто летальність складає в середньому у світі в межах 4,1%. В Україні ми маємо 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, 3 з них летальні. В Рівненській області захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 08:00 п’ятниці не зафіксовано – заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко».

Працівники вірусологічної лабораторії Рівненського обласного лабораторного центру протестували 11 зразків від осіб з підозрою на коронавірус. У всіх випадках підозра негативна. Ще 3 зразки біоматеріалу нині перебувають на дослідженні.

«З 20 по 29 березня закриваються гастрономічні відділи у супермаркетах , магазинах, не має працювати вулична їжа. Готові вироби, так як хліб, мають продаватися в упаковці. Тобто все те, що продається без упаковки на сьогодні вже нами забороняється – заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко».

Рівненська область, зазначають в РОДА, забезпечена місцями для лікування хворих на коронавірус, якщо такі будуть.  Зокрема 400 таких місць уже виділили,  а також  у лікарні  є в наявності 222 апарати ШВЛ.

«Сьогодні рівненські лікарі зустрічають у Львові автобуси, які прибувають рейсом «Перемишль – Київ» через Львів, наших земляків, рівнян, які прибувають з Польщі. Тобто це організована група, яка добирається потягом і ми здійснюємо скринінговий контроль кожного хто прибуває, проводимо всі необхідні санітарні заходи і зобов’язуємо людей дотримуватися карантинного режиму – заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко».

Щоб рівняни таки дослухалися до рекомендацій дотримуватися правил карантину та без нагальної потреби  не виходити з дому, їм про це нагадуватимуть спеціальні автомобілі.

«Відсьогодні вулицями населених пунктів почали роботи спеціальні автомобілі із гучномовцями, які попереджають населення про ситуацію, про важливість дотримання всіх санітарних норм і правил. Організувала цю роботу ДСНС. Повідомляється про необхідність  дотримання всіх  необхідних умов – заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко».

Одноразові медичні маски, які напередодні викликали шалений ажіотаж, поступово надходитимуть в мережі аптек Рівного, зазначають в РОДА. Зокрема нині вони уже є в мережі аптек «Віса» та «Рівнефармація».

 

Автор публікації

Офлайн 5 години

Мосійчук Ольга

100
Коментарі: 0Публікації: 5Реєстрація: 10-09-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю