Рівненські безпритульні тварини отримають другий шанс


У Рівному спеціальна депутатська комісія відвідала стерилізаційний центр та поспілкувалася із його працівниками. Разом із депутатами до центру приїздили захисники тварин.

Як розповів голова депутатської комісії Роман Яворський, наразі весь негатив у роботі центру стерилізації пов’язаний із затяжним конфліктом між його керівницею Наталією Ющук та зооактивістами:

– Нам було важливо з’ясувати, чи стерилізаційний центр має достатнє фінансування. Колектив центру стерилізації уже висловився, що потрібно та чого їм бракує. Підсумковою роботою нашої комісії стане винесення пропозицій на сесію міської ради, які мають покращити роботу центру. Будемо говорити про створення нового комунального підприємства, яке займатиметься тваринами. Окрім цього, депутати хочуть чітко бачити, який додатковий розмір фінансування потрібен для центру стерилізації. 

Додамо, що окремі комунальні підприємства, які вирішують проблеми із бродячими тваринами на вулицях міста, діють у Луцьку та Львові. У Рівному створений лише стерилізаційний центр, який входить до структури комунального підприємства КАТП-1728.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

ТРК Ритм

100
Коментарі: 0Публікації: 2433Реєстрація: 30-08-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю