Рівне: у транспорті можна їхати без перепустки, але у визначений час


Сьогодні, 26 березня, під час оперативного засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, було вирішено продовжити годинні обмеження руху транспорту в Рівному та скасувати раніше оголошену інформацію про перепустки у транспорт.

Про це повідомив Володимир Пилипчук у Facebook.

Зазначається що:

– спецтранспорт курсуватиме з 6 до 10 години ранку та з 16 до 20 години вечора;
– у салон транспорту ви можете зайти лише у масці;
– попереднє рішення відтерміноване. Тому пасажирів пускатимуть у спецтранспорт БЕЗ відповідного посвідчення чи перепустки. Але лише з 6 до 10 години ранку та з 16 до 20 години вечора.

“Практика сьогоднішнього ранку показала, що обмеження в русі транспорту з 6 до 10 ранку дали результат. Адже, на маршрутах працювали лише спеціальні перевезення. Як результат – на зупинках немає натовпу людей, у транспорт першочергово пропускають медиків, комунальників. Пасажири їздять у масках та дотримуються дистанції”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляють, що управління транспорту наполегливо працює над виготовленням перепусток. Частина громадян їх вже отримала, а це 9 тисяч людей. Списки категорій громадян, що потребують перепустки постійно оновлюються.

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Аліна Бернацька

100
Коментарі: 0Публікації: 1809Реєстрація: 10-09-2019

One thought on “Рівне: у транспорті можна їхати без перепустки, але у визначений час

  1. Недолугі рівненські чинуші знову обкакамшись.. Більша частина працівників поліклінки що по вул. Драгоманова переведена на 0, 6 ставки і закінчує працю о 12.00.. Добратися додому немає чим.. Багато з них будуть брати відпустку за свій рахунок.. Слава Україні!

    0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю