Під час Духовного ранку в Рівненській ОДА продовжили “Всеукраїнське переписування Біблії”


Сьогодні в Рівненській облдержадміністрації відбувся черговий Духовний ранок за участю священнослужителів, представників Рівненської обласної ради християнських церков, діячів науки та культури, заступника голови Рівненської ОДА Сергія Гемберга, начальниці обласного управління культури і туризму Любові Романюк та інших.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА

В Духовному ранку також взяли участь представники Українського Біблійного Товариства з проєктом «Всеукраїнське переписування Біблії». Це акція зі створення народної Рукописної Біблії, яка внесена в Національний реєстр рекордів України та номінована на світовий рекорд.

«Участь в написанні Рукописної Біблії мають взяти близько 32 тисяч учасників. Саме стільки віршів у Святому Писанні. Наразі вже написана 31 тисяча. Завершити створення Рукописної Біблії ми плануємо за місяць на Рівненщині. А саме – в Острозькій академії», – поділився планами Директор західного відділення Українського Біблійного Товариства Віталій Войтович.

Темою самого Духовного ранку стала «Біблія як невичерпне джерело мудрості та моральності». Говорили про те, яке місце займала Біблія в житті та творчості Тараса Шевченка, Григорія Сковороди, Лесі Українки та інших відомих постатей української літературної спадщини, про роль цієї величної Книги в повсякденні кожного українця.

В рамках Духовного ранку також було презентовано факсимільну копію Пересопницького Євангелія – визначної пам’ятки староукраїнської мови та мистецтва раннього модерну.

Нагадаємо, Духовні ранки проходять в Рівненській ОДА щомісяця у перший вівторок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю