Нові тарифи дозволять “Рівнегазу” підняти зарплатню, однак цього замало


Нові тарифи на доставку газу дозволять збільшити середню зарплату на підприємстві на 18%. Але рівень оплати праці залишається нижчим за середні зарплати в промисловості по області. АТ «Рівнегаз» продовжуватиме  діалог з НКРЕКП, щоб газовики мали достойну оплату праці.

Як повідомляє пресслужба АТ «Рівнегаз, впродовж останніх років середня заробітна плата АТ «Рівнегаз», передбачена в тарифі, складала 3903 грн на місяць. Втім, співробітники компанії отримували вищу оплату праці. АТ «Рівнегаз» знайшло можливість виплачувати працівникам 8832 грн  на місяць.

Нові тарифи на розподіл дозволять в цьому році переглянути і збільшити діючі заробітні плати. З січня у АТ «Рівнегаз» вони складатимуть 11200 грн на місяць. Втім, це не дозволить компанії витримувати конкуренцію за цінні кадри на ринку праці.

 «Ми хочемо стимулювати і утримувати кращі кадри за рахунок достойної оплати праці. Адже АТ «Рівнегаз» є сервісною компанією. І рівень оплати праці позначається на якості обслуговування клієнтів, – говорить Вікторія Головатчик, начальник управління з персоналу АТ «Рівнегаз». – Тому ми будемо наполягати, щоб заробітні плати наших працівників були не меншими  за середню заробітну плату по промисловості у відповідній області».

Автор публікації

Офлайн 4 години

Аліна Бернацька

100
Коментарі: 0Публікації: 1855Реєстрація: 10-09-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю