Найспортивніші громади Рівненщини отримали нагороди


На Рівненщині громади міст, районів та ОТГ активно підтримують проведення у вересні фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту України.

Пресслужба “Спорт для всіх” повідомляє, що за підсумками проведених заходів в області проходив заочний конкурс, де переможці визначалися за найбільшою кількістю учасників у відсотковому співвідношенні до загальної кількості жителів відповідного населеного пункту.

 

В загальному підсумку І місце виборола громада с. Смордва, Бокіймівської ОТГ, а ІІ місце –громада смт Млинів Млинівської ОТГ. Для того, щоб вручити заслужені нагороди, дипломи та кубки до них завітали організатори заходу – працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Вже традиційно нагородження доповнили ще й спортивні активності в рамках фестивалю здорового способу життя, що відбувся на базі Смордвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Програма змагань складалася з семи естафет, учасниками яких стали команди місцевих школярів. Змагання видалися захоплюючими і веселими, як для учасників, так і для багаточисельних вболівальників. Хороший настрій та позитивні емоції добре налаштували учнів на безкомпромісну боротьбу у спортивних естафетах.
За підсумками змагань були визначені переможці та призери, які були нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України у Рівненській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю