На Рівненщині на шкільне обладнання виділили майже 1,5 млн грн


Напередодні голова обласної ради здійснив робочу поїздку Костопільським районом. Олександр Данильчук відвідав кілька шкіл та провів особистий прийом громадян.

Олександр Данильчук та депутат обласної ради Руслан Потапчук побували у Пісківському ліцеї імені Героїв-земляків. На зустрічі з директором та колективом школи, керівники дізналися про потреби закладу. Хоча школа і нова, адже відкрили її наприкінці 2017 року, та все ж невирішеним залишається питання щодо підтоплення шкільного стадіону. Тим паче, що у перспективі тут хочуть облаштувати штучне покриття. Крім того, у закладі мріють встановити на шкільному подвір’ї пам’ятник героям-землякам. Троє жителів села Піски загинули на Сході України. Голова обласної ради пообіцяв тримати ці питання на особистому контролі та посприяти в їх вирішенні.

Побував Олександр Данильчук ще у двох школах, які віддалені від райцентру. З історією Золотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександр Данильчук добре знайомий. Адже ще 1999 року, коли був народним депутатом, чимало допоміг, аби в Золотині розпочали будувати новий навчальний заклад.

«Вже 20 років минуло, а школа стала ще кращою! Видно, що тут є добрі господарі, які дбають про свою школу. Тут чисто, тепло і затишно», – зауважив Олександр Данильчук.

 

Голова обласної ради разом з депутатом Русланом Потапчуком та головою Костопілської РДА Олександром Середою оглянули класи, в яких навчаються першокласники за програмою НУШ, а також дошкільнята. На думку голови ради, правильно, що дошкільнята навчаються в одному приміщенні зі школярами, адже їм легше буде адаптуватися до шкільного життя.

Жалинська ЗОШ І-ІІ ступенів стала третьою на маршруті. Тут з приємністю дізналися, що учень школи став переможцем обласної олімпіади з географії та готується до всеукраїнських змагань. Як розповів директор закладу Микола Крока, їхні вихованці не вперше завойовують високі результати, чим захищають не лише честь своєї школи, а й району. Олександр Данильчук побажав, щоб колекція перемог Жалинської ЗОШ цього року поповнилася і високою нагородою на всеукраїнській олімпіаді.

Як розповів голова Костопілської РДА Олександр Середа, покращити умови навчання школи району цьогоріч зможуть за рахунок субвенції з районного бюджету. А це 1,4 млн.грн. на закупівлю комп’ютерної техніки та іншого навчального обладнання. Тож чекають від директорів шкіл відповідних пропозицій.

Проінспектувавши школи району, Олександр Данильчук у Костополі провів особистий прийом. На зустріч з головою записалися 80 жителів Костопільщини. Більшість звернень стосувалися фінансової підтримки на лікування, дехто просив допомогти пройти медичне обстеження в обласних комунальних закладах. Були питання і щодо допомоги з працевлаштуванням.

За інформацією прес-служби Рівненської облради


Автор публікації

Офлайн 3 тижні

ТРК Ритм

100
Коментарі: 0Публікації: 2433Реєстрація: 30-08-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю