На Рівненській АЕС проводять «постфукусімські» заходи


Аби реалізувати «постфукусімські» заходи введено в промислову експлуатацію мобільну дизель-генераторну станцію (МДГС) для енергоблоку № 4.

Як повідомляють на офіційному веб-сайті РАЕС, в рамках реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ) на Рівненській АЕС реалізовується комплекс додаткових заходів Національного плану дій за результатами «стрес-тестів» щодо підвищення безпеки, які спрямовані на попередження, зменшення наслідків важких аварій з пошкодженням активної зони реактора, так звані «постфукусімські» заходи.

Для виконання «постфукусімських» заходів на РАЕС у 2016 – 2017 роках були закуплені дві мобільні дизель-генераторні станції МДГС-440 для енергоблоків № 1, 2 по одній на кожен блок та по одній МДГС-800 для енергоблоків № 3 та 4. Нині ж обладнання МДГС-800 для енергоблоку № 4 РАЕС введено уже в промислову експлуатацію, на інших енергоблоках підприємства мобільні дизель-генераторні станції – в дослідній експлуатації.

За словаминачальника цеху забезпечуючи систем РАЕС Олександра Бабича, обладнання МДГС здатне працювати у складних умовах навколишнього середовища при температурі повітря від +45 до -45 °С. «Мобільні дизель-генераторні станції за час дослідної експлуатації зарекомендували себе лише з позитивної сторони – високий рівень автоматизації, застосування сучасних технологій та якісних комплектуючих роблять дане обладнання додатковим надійним бар’єром на шляху розвитку запроектних аварій», – прокоментував Олександр Бабич.

Автор публікації

Офлайн 3 години

Аліна Бернацька

100
Коментарі: 0Публікації: 1855Реєстрація: 10-09-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю