На Рівненщині ще одна смерть від коронавірусу


Померла мешканка села Тинне 1962 року народження, це вже друга смерть на Рівненщині від коронавірусної інфекції.

Про це повідомив голова Сарненської РДА Олександр Кохан у Фейсбук.

“Сьогодні близько 19 години померла жінка, з числа тих пацієнтів, по яких були позитивні результати тестів лабораторії”, – повідомив Олександр Кохан.

Раніше, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який сьогодні відвідав Сарненську лікарню повідомив, що “На сьогодні в Сарненському районі маємо 8 хворих на коронавірус. Всі вони знаходяться в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ. На жаль, одна людина в реанімації”

Нагадаємо, у селі Тинне Сарненського району зафіксували 9 випадків коронавірусу, одна з хворих померла ще до результату тесту.

One thought on “На Рівненщині ще одна смерть від коронавірусу

  1. От і час розплати прийшов… Потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., поліцейської маніячки Муравської, мафії Кононенко, що віджимають батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде – ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту за геноцид, репресії і мародерство… цих деградованих тварюк тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю