На Рівненщині посилюється боротьба з нелегальними АЗС


За 3 місяці роботи Центру з детінізації ринку пального на Рівненщині припинено діяльність 145 незаконних АЗС. Частина підприємців легалізувала свою роботу. Продаж пального на офіційних АЗС зріс, а бюджети щомісяця додатково отримують 5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА

«На сьогодні Рівненщина – в авангарді по боротьбі із незаконними заправками. Маємо закріпити цей результат та поширити позитивний досвід на всю країну. У нас є підтримка Нафтогазової асоціації, а головне – Президент та Уряд має політичну волю щодо припинення діяльності усіх нелегальних АЗС», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

З метою посилення боротьби із тіньовими АЗС та уникнення рецидивів такої діяльності Віталій Коваль доручив  включити до складу обласного Центру представників СБУ та прокуратури. Також до мобільних груп залучатимуть фахівців з демонтажу газових установок та робочих систем АЗС.

Нагадаємо, боротьбу з нелегальним обігом пального розпочали на державному рівні. Прем’єр-міністр  Олексій Гончарук доручив фіскальній службі, правоохоронцям і органам контролю до 9 січня 2020 року вирішити цю проблему. На початку тижня представники АЗС обговорювали з Президентом Володимиром Зеленським питання зниження цін на пальне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю