На Рівненщині хворих на коронавірус не зафіксовано (ВІДЕО)


Станом на 8 ранку на Рівненщині захворювань на коронавірус не зафіксовано.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

Нагадуємо, що вчора Уряд ввів надзвичайну ситуацію по всій країні. Відповідне рішення прийняла і обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Її рішенням, зокрема, призупинено продаж фаст-фуду та кави на АЗС. Також на в’їздах та виїздах з Рівненської області вже із п’ятниці, 27 березня діятимуть 12 блок-постів, на яких проводитимуть температурний скринінг громадянам та перевірятимуть документи.

Цілодобовий оперативний штаб Рівненської ОДА з протидії коронавірусу. 26.03.2020 / 08:00

Доброго ранку, друзі!Цілодобовий оперативний штаб Рівненської ОДА з протидії коронавірусу інформує:Станом на 8 ранку на Рівненщині захворювань на коронавірус не зафіксовано!Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.Нагадуємо, що вчора Уряд ввів надзвичайну ситуацію по всій країні. Відповідне рішення прийняла і обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Її рішенням, зокрема, призупинено продаж фаст-фуду та кави на АЗС. Також на в'їздах та виїздах з Рівненської області вже із п'ятниці, 27 березня діятимуть 12 блок-постів, на яких проводитимуть температурний скринінг громадянам та перевірятимуть документи.Більше про рішення комісії ТЕБ і НС розкажемо сьогодні на нашому онлайн-брифінгу (слідкуйте за анонсами). А наразі всім гарного дня! Мийте руки, без крайньої потреби не виходьте у громадські місця та будьте здорові!

Опубліковано Рівненська обласна державна адміністрація Середа, 25 березня 2020 р.

Автор публікації

Офлайн 8 години

Аліна Бернацька

100
Коментарі: 1Публікації: 2306Реєстрація: 10-09-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю