Для обсервації прибулих з-за кордону в Україні готовий 61 заклад


Згідно з рішенням уряду, ті, хто приїжджає з-за кордону, має проходити обов’язкову обсервацію (це не самоізоляція у власних домівках, а перебування усіх осіб, що повернулися з однієї країни в одному місці).

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Усі пункти мають бути перевірені, там повинні бути необхідні умови для ізоляції й обов’язково – для комфортного проживання», – повідомив Володимир Зеленський.

Секретар координаційної ради з протидії поширенню #COVID-19 Кирило Тимошенко заявив, що в ці об’єкти – готелі й санаторії – направили окуляри, костюми і маски для захисту людей.

За повідомленням ОП, на нараді йшлося про процедуру ротації людей, які прибувають на обсервацію. «Було вирішено, що їм робитимуть ПЛР-тести на п’ятий-шостий день після вильоту. За умови негативного результату, тобто відсутності інфікування коронавірусом, людей відправлятимуть на самоізоляцію додому», – йдеться в повідомленні.

30 березня готель «Козацький», який належить Міністерству оборони України, розмістив у себе на 14 днів 100 громадян, які прибули з Балі та Катару.

Нагадаємо, туристи з Балі, які прилетіли до України вночі та вранці 29 березня (рейс Доха (Катар) – Київ) та погодились на двотижневу обсервацію у готелі “Козацький”, були не задоволені умовами харчування, погану воду та холод.

Ніхто не заперечує проти власної їжі. Харчі можна передавати, але в готелі працює доставка. Тобто, продукти харчування передають через наших працівників, і ми ставимо людям під двері номера. Ми пояснюємо це, але люди – в паніці, люди втомлені з дороги, – повідомили у готелі 24 каналу.

На Telegram-каналі PavlovskyNEWS повідомляли, що частина пасажирів по дорозі втекла. За словами одного з туристів, їх привезли до готелю “Козацький” на Майдан і сказали “робіть, що хочете”. Деякі просто роз’їхалися, обіцяючи дотримуватися самоізоляції. Друга частина людей поїхала в готель під Києвом на платну обсервацію. Більшість написали відмову від обсервації і угоду на добровільну самоізоляцію, стверджується на каналі.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю