Діджиталізація в “Дії”: рівненські водії матимуть посвідчення водія в додатку


Посвідчення водія та технічний паспорт  відтепер в одному електронному додатку. 6-го лютого президент України та прем’єр-міністр представили електронний додаток, що міститиме низку адміністративних онлайн-послуг. А відсьогодні «Дію» презентували і рівненським  керманичам.

 

Передбачається переведення поступово всієї системи надання адміністративних послуг на електронний формат. , – заступник голови РОДА, Ігор Тимошенко

Розробники додатку мають певний графік, за яким оновлюватимуть його новими адміністративним онлайн-послугами до 2024-го року. За посвідченням водія та технічним паспортом у лютому-березні цього року додаток поповнять полістрахування для авто, студентський квиток, паспорт громадянина країни та закордонний паспорт.

Для власників ID-карток з’явиться можливість отримання електронного підпису. Завдяки цьому, усі операційні системи з легкістю зчитуватимуть інформацію та перевірятимуть її достовірність.

Це дає певну опцію користуватися цілим рядом інших послуг, маючи IDкартку. Це реклама переходу на IDкартки і, власне кажучи, додаткові можливості. , – заступник голови РОДА, Ігор Тимошенко

Додаток містить також QR-код, за яким поліція зчитуватиме спеціальними пристроями всю необхідну інформацію про власника транспортного засобу. Посвідчення водія, які видані до 2016-го року, не міститимуть фотокарток власника. У додатку можна стати в електрону чергу, аби оцифрувати свій документ, проте , для того, аби їм скористатися, необхідно завантажити сам додаток у Play Market, або ж на App Store та ідентифікувати себе.

Автор публікації

Офлайн 4 дні

Юлія Гузій

0
Коментарі: 0Публікації: 58Реєстрація: 09-01-2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю