Чорна ікра зміцнює імунітет і захищає від коронавірусу!


Вірус вражає тих, у кого неправильно працює природний захист, або місцевий імунітет. Щоб захистити себе від інфікування, недостатньо виключити всі можливі контакти і замкнутися вдома. Потрібно вчасно подбати про те, щоб наш організм гідно відбив удар страшної хвороби. Не допустити розвитку вірусу або перехворіти в легкій формі без ускладнень – така мета наших профілактичних заходів.

Що ж це за особливий продукт, який дарує стільки можливостей для боротьби з вірусами? Ікра осетрових риб – ефективний легкозасвоюваний імуностимулятор, який містить багатий набір вітамінів, нутрієнтів і мікроелементів.

Традиційно на Русі знали і використовували оздоровчі властивості осетрової ікри. Стародавні цілителі і знахарі готували зілля на її основі для лікування різних хвороб. Один з найбільш корисних і смачних продуктів харчування – чорна ікра – привертає гурманів своїм відмінним смаком і незабутнім ароматом.


У складі делікатесу високий вміст мікроелементів, що стимулюють життєву силу і активність людини. Як можна використовувати корисні властивості природного адаптогену для підвищення захисту від вірусів і бактерій?

Ікра осетра містить незамінні амінокислоти (близько 30%) і поліненасичені жири (близько до 13-15%). Вона багата на вітаміни А, D, В, мінерали, жирні кислоти Омега-3 і Омега-6. Також має противірусну активність завдяки вітамінам С і Е. Вітамін Д стабілізує роботу нервової системи у дорослих і удосконалює остеогенез у дітей. Різноманітний мінеральний склад включає залізо, мідь, марганець, калій, магній, кальцій, йод, кремній і фосфор.

Чорна ікра має низку корисних властивостей:

Зберігає красу, гальмує процеси старіння і окислення організму;
Допомагає вагітним та молодим мамам нормалізувати стан здоров’я;
Покращує сексуальну тягу у жінок і чоловіків;
Відновлює зір, пам’ять і мозкову діяльність;
Сприятливо впливає на нервову систему, допомагає справлятися зі стресами і поганим настроєм;
Є підмогою для нервової системи, допомагає серцю і судинам;
Знижує ризик виникнення новоутворень;
Стимулює імунні процеси;
Підвищує гемоглобін до оптимального рівня.
Але не всяка ікра корисна і смачна одночасно. Метод шляхом “доїння” в умовах аквакультури привносить у виробництво безліч неприємних сюрпризів. Ікру називають “овульованою”, коли зрілі ікринки видавлюють із самки та обробляють. Покупець повинен бути уважним до складу, методу виробництва. Краще не купувати ікру у неперевірених постачальників.

Слід пам’ятати, що справжня, традиційна чорна ікра не повинна бути пастеризованою, овульованою, проходити хімічну і термічну обробку. Користь для здоров’я від такого продукту сумнівна.

У світлі останніх подій люди намагаються убезпечити себе і своїх близьких, вкладаючи чималі гроші в індустрію лікарських препаратів. А у ікри, як у профілактичний засобу, зовсім немає побічних ефектів!

Якщо ви уникаєте людних місць під час карантину, купити натуральну ікру чудової якості можна в онлайн в магазинах, не виходячи з дому. Купити ікру в Москві та РФ зручно на Ikra-Guru.ru, в той час як купити ікру в Києві та в Україні можливо на Ikra-Guru.com.ua. Ikra Guru гарантує контроль якості ікри на всіх етапах виробництва, транспортування та продажу червоної та чорної ікри.

Звертаємо вашу увагу, що чорна ікра не є лікарським засобом. При виникненні симптомів коронавірусної інфекції відразу зверніться за допомогою до професіоналів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю