Чим корисне шоколадне обгортання?


Всі переваги незвичної процедури телеканалу «Ритм» розповіла косметолог центру естетичної краси «Queen beauty» Яна Матушевська.

 За словами косметолога, шоколадне обгортання –  це одна з найпопулярніших процедур серед жінок будь-якого віку у різні пори року. Фахівець розповіла, що це корисна та релаксуюча  для тіла процедура.

Шоколад для тіла і шкіри набагато корисніший, ніж його вживання у їжу, адже він виводить токсини, шлаки та дає гарні результати у боротьбі з жировими відкладаннями так як у шоколаді є кофеїн. Шоколад також гарно діє на настрій людини. Аромат шоколаду активізує ділянки мозку, які відповідають за виділення гормонів щастя ендорфінів. Масло какао, яке є в складі шоколаду є найголовнішим компонентом і добре впливає на шкіру. Косметолог запевняє, що у салоні вас забезпечать усім необхідним.

Процедура відбувається так: спочатку скрабування тіла, потім 30 хвилин безпосередньо обгортування тіла, потім клієнт змиває шоколад  та втирає зволожувальний крем.  Разом процедура займає приблизно годину. Косметолог каже, опісля процедури клієнти завжди задоволені і відзначають приємний аромат тіла.

Автор публікації

Офлайн 1 день

ТРК Ритм

100
Коментарі: 0Публікації: 2433Реєстрація: 30-08-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю