Головна » Контакти » Про нас

Про нас

 ТОВ «ТРК «Ритм»  було засноване у 2003 році як рекламний оператор регіонального представництва мережевих ФМ радіостанцій. Зокрема в різний час ТРК «Ритм» представляв на Рівненщині «Радіо «Мелодія», «Хіт ФМ», «ЕРА ФМ» і т.п.

Нового розвитку компанія досягнула у 2008 році коли перемогла паритетно з «Люкс ФМ» у конкурсі на отримання ліцензії мовлення на хвилі 90,9 ФМ у Рівненській області.

Наступним кроком у створенні повноцінного потужного місцевого мовника стала перемога у конкурсі на аналогову телевізійну частоту у 2010 році, але через судові процеси між загальнонаціональними гравцями телевізійного ринку вона (ліцензія) була заблокована та, зрештою, так і не ралізована. Але це не зупинило творчий та організаційний розвиток підприємства і, як наслідок, заслужена та логічна перемога у   конкурсі 2012 року на отримання цифрової ліцензії мовлення у МХ 5 – регіональному мультиплексі цифрового стандарту ДВБТ – 2.

ТОВ «ТРК «Ритм» на сьогодні безпосередньо володіє 2-ма потужними медіа каналами охоплення мешканців Рівненщини –  ФМ радіостанція «РИТМ ФМ», що здійснює щоденне мовлення на одній хвилі із Люкс ФМ – 90,9 ФМ  та Телеканал «Ритм ТV», що здійснює цілодобове мовлення в ефірі цифрового стандарту Т2 та в кабельній мережі найбільших операторів «ВОЛЯ» та «Тріолан»

Сукупна аудиторія «РИТМ ФМ» – близько 850 тис. мешканців.

Сукупна фактична аудиторія «Ритм ТБ» – понад 743 тис мешканців.

Георгафія розповсюдження сигнала «РИТМ ФМ» та «Ритм ТБ показана на територіальній круговій діаграмі.

 ТРК «Ритм» на сьогодні це:

  1. Місцевий мовник, який має ліцензії Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України як на телевізійний канал так і на ФМ мовлення.
  1. Інформаційна служба, яка щодня забезпечує вихід місцевих новин та формує інформаційне середовище регіону.
  1. Значний досвід роботи на інформаційному ринку ключових фахівців ТРК «Ритм», переважна більшість працівників «Ритму» працюють в даній сфері більше 10 років.
  1. Наявні зв’язки та напрацьовані методи співпраці із інформаційними структурами як регіону, так і інших областей України.
  1. Входження в інформаційно-комунікаційну медіа-групу, яка включає інформаційний портал, мережу білбордів, мережу відео екранів outdoor video, тощо.

Враховуючи вищезазначене, ТРК «Ритм» – це досить потужний та збалансований інформаційний ресурс, що може забезпечити  реалізацію бізнесово-комерційних завдань як короткострокових, так і довгострокових, та вирішення важливих завдань, в тому числі формування певного іміджу чи образу структурам, організаціям, громадянам.

Констатуємо, що регіон розповсюдження сигналу – це Рівненська, Житомирська ( західна частина до Новоград-Волинського), Волинська ( східна частина до Луцька), Хмельницька області ( Північна частина).