Телесюжети

Учні художніх шкіл Рівного розповіли, як проходять літню практику (ВІДЕО)

Ольга Мосійчук 07.06.2019 17:43
19

Навчання у школах закінчилося і школярі тепер мають змогу більше часу проводити на свіжому повітрі. В той час коли одні насолоджуються теплом та можливістю розважитись з друзями, інші милуються літніми пейзажами та намагаються зобразити усю неповторність природи на папері.

Народні умільці села Новий Корець презентували свої вироби в обласному краєзнавчому музеї Рівного (ВІДЕО)

Ольга Мосійчук 07.06.2019 16:44
40

Вишиті сорочки, рушники, картини та вироби з дерева і глини, а також обрядові хліби – усе чим славиться село Новий Корець представили в обласному краєзнавчому музеї Рівного. Де упродовж двох тижнів діятиме обласна мистецька акція «Мистецтво одного села».

Рівняни потерпають від нашестя комарів

17

Набридливі комахи-кровопивці переслідують людей в парках, по дорозі на роботу та навіть вдома. Аби уникнути укусів, частина містян закриває незахищені ділянки шкіри надійним одягом, інші надають перевагу захисним кремам. Утім, далеко не всім вдається вберегтися від надокучливих комах.

Медики розповіли від чого у Рівному померла тримісячна дитина (ВІДЕО)

Вадим Мороз 06.06.2019 07:27
16

Третього червня, в Обласній дитячій лікарні у Рівному померла тримісячна дитина, мама якої при вагітності захворіла на кір.

Підліткові клуби Рівного презентували виставку дитячих робіт (ВІДЕО)

Ольга Мосійчук 05.06.2019 17:11
16

Намальовані, виготовлені у техніці квілінг, вишиті бісером та виготовлені з соломи картини, а також вироби з дерева та зшиті на будь який смак іграшки. Це не ярмарок народних умільців, а виставка де діти представляють найкращі свої роботи, які за рік навчання у підліткових клубах Рівного навчилися створювати.