Телесюжети

Як фільми жахів впливають на людину (ВІДЕО)

Ольга Мосійчук 24.05.2019 19:04
13

Найбільше полюбляють фільми жахів саме дівчата. Які на відмінну від хлопців не знаходять іншого способу як абстрагувати свої страхи та переживання. Втім надто захоплюватися цим жанром не потрібно, оскільки зловживання переглядом жахів здатне викликати у людини порушення психіки. Лікувальний ефект ці фільми здатні приносити лише при перегляді у невеликій кількості і виключно для тих людей, кому такий жанр подобається.

Цієї неділі перед рівнянами виступали діти із вадами слуху (ВІДЕО)

Ольга Мосійчук 21.05.2019 19:06
14

На Рівненщині проживає більше сотні осіб, які мають проблеми із слухом. Один з них упродовж тривалого часу стоїть у черзі на кохлеарну імплантацію. Такі заходи, які провели представники організації «Чути завжди» цієї неділі, у травні відбуваються у більшості міст України. Вони покликані, зазначають, привернути увагу суспільства, до людей, які з певних причин мають проблеми із слухом.

У Рівному відбувся відбірковий тур 22 чемпіонату України СПУ "Бурштинові зорі" (ВІДЕО)

Ольга Мосійчук 21.05.2019 18:54
19

Переможці відбіркових турів отримають змогу взяти участь у чемпіонаті України, куди з`їдуться найсильніші майстри індустрії краси. Які уже між собою змагатимуться за право потрапити до національної збірної України для участі в аналогічному конкурсі у Парижі, який відбудеться наступного року.

У ритмі спорту (20.05.19)

18

Дивіться у випуску: - БК "Рівне" пробився до фіналу Вищої ліги, - "Верес" зіграв 2 матчі чемпіонату та отримав нового інвестора, - Збірна Рівненщини з художньої гімнастики успішно виступила на чемпіонаті України.

Більше трьохсот рівнян проїхалися вулицями Рівного на велосипеді цієї неділі (ВІДЕО)

Ольга Мосійчук 20.05.2019 19:09
13

Чотирилапий друг радісно біжить за своїм господарем, який їде поруч на велосипеді. Пес щойно долучився до Всеукраїнського велопробігу, який традиційно збирає разом усіх поціновувачів двоколісного транспорту. Господар собаки, Юрій, каже вирішив таким чином вигуляти пса, аби той не нудьгував вдома.