Телесюжети

Абітурієнти Рівного склали перше пробне ЗНО з Української мови та літератури (ВІДЕО)

Ольга Мосійчук 18.03.2019 18:34
13

Випробувати свої знання з Української мови та літератури на пробному зовнішньому незалежному оцінюванні прийшла школярка Вікторія. Дівчина упродовж року займалася із репетиторами, аби покращити свої знання з предметів, з яких здаватиме ЗНО влітку.

Садочок на 130 мільйонів: депутатів Рівнеради обурила вартість дитсадка на Північному (ВІДЕО)

20

Закинутий садочок на вулиці Коновальця у Рівному планують реконструювати не лише коштами з міського бюджету, а й залучити фінансування з обласного та навіть державного бюджету. Все б нічого, але депутатів Рівнеради обурила попередня вартість реконструкції, яка склала 130 мільйонів гривень.

Майбутнім мамам розповіли про "Відповідальне батьківство" (ВІДЕО)

Вадим Мороз 15.03.2019 18:59
15

Мова йшла про нову програму уряду "Відповідальне батьківство". За словами фахівців, вона спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними.

Рівнянам розповіли про ймовірні ризики насильств під час виборів (ВІДЕО)

Вадим Мороз 15.03.2019 10:17
34

Ризики насильства у виборчій кампанії 2019 обговорили на круглому столі. Його ініціювала ГО «Український центр суспільного розвитку». За словами експертів, у період існування різноманітних напіввійськових організацій, які допомагають правоохоронним органам, ризик порушення порядку під час проведення виборів збільшується.

В Громадянській мережі ОПОРА розповіли про порушення виборчої кампанії на Рівненщині (ВІДЕО)

Вадим Мороз 14.03.2019 11:25
34

Представники Громадянської мережі ОПОРА в Рівненській області протягом лютого та початку березня стежили за перебігом виборчої кампанії.