Мистецький килим

Мистецький килим. Вадим Мороз (ВІДЕО)

12

Вадим Мороз - поет, журналіст. Усі його вірші - реакція на події, що трапляються з ним у житті. Він не любить сидіти на одному місці, і переживає, що це в майбутньому не сподобається його другій половині.

Мистецький килим. Вікторія Мороз (ВІДЕО)

10

Вікторія МОРОЗ – молодий чуттєвий прозаїк. Любить експериментувати з темами, жанрами, різними літературними формами. Надає перевагу фентезі, науковій фантастиці та соціальній антиутопії. Попри це її твори наповнені гумором.

Мистецький килим. Мирослава Іщук (ВІДЕО)

11

Мирослава ІЩУК - за фахом літературний редактор, в душі поет, в житті чудесна матір двох хлопчиків. Слова ловлять Мирославу і тримають в своїх тенетах поки не виллються на папері чуттєвою поезією.

Мистецький килим. Олександр Берестяний (ВІДЕО)

13

Олександр Берестяний - поет, журналіст,Автор несподіваної абетки Схвильований світ. Зумів із гумором розкрити веселковий всеві української мови додаючи до веселого рецепту мовних історій ще й англійські вирази

Мистецький килим. Микола Брежицький (ВІДЕО)

11

Микола Брежицький – журналіст за професією, поет за покликом серця. Римування називає способом заспокоїти нерви, передати настрій та почуття до навколишнього світу. Пише у періоди легкого смутку, внутрішнього конфлікту та, як він висловлюється, «натхненного вікна» – коли до написання рядків можуть спонукати звичайні речі, такі як дощ, настання весни, або метушливі люди під владою нескінченних думок та подій.