Мистецький килим

Мистецький килим. Оксана Заєць (ВІДЕО)

15

Оксана Заєць - педагог, службовець, поетка та художниця. Зараз мешкає та викладає у Празі, проте понад усе любить Україну, її людей та природу рідного краю. Зараз працює над першою збіркою власної поезії та картин

Мистецький килим. Назарій Очеретович (ВІДЕО)

24

Очеретович Назарій - молодий поет, виконавець народного літературного об'єднання Поетарх. Навчається там вже цілих три роки. Колись він хотів стати співаком , ходив на хор , аж поки не з'явилися вірші. Він почав свою літературну діяльність з сьомого класу , а вже у восьмому , виступав на сцені перед публікою у школі. У Назарія готується збірка , яка може побачити світ вже з наступного року .

Мистецький килим. Наталія Яковлева (ВІДЕО)

19

Наталія Яковлева - поетеса, журналіст. Авторка трьох книг Відродження Поезія душі і Незламна. Керує літературною студією в Нетішині.

Мистецький килим. Євгенія Гембаровська (ВІДЕО)

18

Євгенія Гембаровська - різбяр по дереву, економіст, поетеса. Пише поезію та прозу для дітей та дорослих. Пише тільки правду, чим любить наживати собі ворогів.

Мистецький килим. Надія Устянчук (ВІДЕО)

15

Устянчук Надія - звукорежисер, підприємець, поетеса. Готує до виходу аудио-збірку власної поезії. виховує двох донечок і вважає себе щасливою жінкою.