Контакти

[wp_mapbox_gl_js map_id=”85″]

Рівненська медіа-група «РИТМ»:

· Телеканал «РИТМ TV» (24 години цифрового ефірного мовлення на території Рівненської області з потенційною аудиторією 800 000 глядачів; мовлення у кабельних мережах «Воля», «Тріолан» та інших провайдерів у містах Рівне, Здолбунів, Березне, Костопіль, Дубно, Острог, Нетішин, Гоща, Корець);
· Радіостанція «РИТМ FM» (Щоденне мовлення на хвилі радіостанції «Люкс» – 90, 9 FM; близько 900 тисяч потенційних слухачів на території Рівненської, Житомирської та Хмельницької областей);
· Інформаційний інтернет-портал www.ritm.tv;
· Інформаційно-пізнавальний портал “РівнеРетроРитм” створений для популяризації і відродження правдивої історії Рівного;
Телеканал «РИТМ» та радіостанція «РИТМ» діють на підставі Ліцензій, виданих Національною Радою України з питань телебачення та радіомовлення. Основу програмної концепції телеканалу «Ритм» становлять інформаційні, дискусійні та освітні програми, що несуть українську ідею. Телеканал має спільні проекти з Радіо “Свобода”, “Голос Америки”, Громадським Телебаченням (https://hromadske.ua), Українським Інтернет-телебаченням UKRLIFE.TV, радіо “Свобода”, “Голос Америки”, з провідними українськими та європейськими мас-медіа та дистриб’юторами.
Телеканал «РИТМ» практикує мовлення у прямому ефірі (програми «#Пряма мова», «Свідомий вибір», «Територія громади», інші) з власної студії. Ми також ведемо багатокамерну зйомку розважальних та спортивних заходів із можливістю прямої трансляції,  як на власний канал YouTube та сторінку Facebook, так і в ефір телеканалу «РИТМ».
Інформаційний простір відстежує Служба Новин ТРК РИТМ, репортери якої надають перевагу т.зв. «універсальній журналістиці», коли в одній особі поєднується кілька функцій, що дає можливість добиватися оперативної подачі новин як на телеканалі, так і в ефірі радіостанції, та в повідомленнях інтернет-порталу. На телеканалі РИТМ TV програма новин “У РИТМІ ПОДІЙ.#Новини виходить щогодини з 15:00 до 12:00 наступного дня.
Програмний відділ ТРК постійно працює над виробництвом власних телевізійних та радіопрограм, які були б цікавими різним цільовим аудиторіям.
Радіостанція «Ритм» працює щодня на частоті 90,9 FM в проміжках часу з 13 до 14 та з 20 до 21 години згідно ліцензії на мовлення HP No 0510 – м від 20.03.2008 р. На цій радіочастоті у Рівненській області також здійснює своє мовлення мережева всеукраїнська радіостанція «Люкс FM». За різними оцінками спільний рейтинг та популярність двох радіостанцій у регіоні є сьогодні одними з найвищих.
Конкурентні переваги Рівненської медіа-групи «РИТМ», які потрібно знати Замовнику:
1. Медіа-група «РИТМ» – це телебачення + радіомовлення + інформаційне агентство. В одному місці ви отримаєте повний пакет послуг для реклами бізнесу, поширення ідеї, оголошення про захід.
2. Телеканал «РИТМ» має 24 години мовлення та транслюється на місто Рівне, міста Здолбунів, Дубно, Млинів, Гощу, Корець, Остріг, Костопіль. Потенційна аудиторія телеканалу складає більше 700 000 глядачів.
3. Радіостанція «РИТМ-ФМ» виходить на хвилі радіо «Люкс-ФМ», яке має один з найбільших рейтингів у регіоні. Ми транслюємося у найвигідніший час – з 13 до 14 та з 20 до 21 години.
4. Медіа-група «РИТМ» має гнучкі прайси та систему знижок, як для нових клієнтів, так і для постійних рекламодавців.
5. Телеканал «РИТМ» – це телебачення для тих, хто думає, для тих, хто приймає рішення, для тих, хто ретельно планує свої бюджети.

ТОВ “Телерадіокомпанія “РИТМ”

Поштова адреса: 33028, м.Рівне, вул. 16 липня, 38, 4 поверх

Контактний телефон: (0362) 401-801 (3 9:00 до 17:00, крім СБ, НД)

E-mail для прес-релізів: tvritm@gmail.com

E-mail для адміністрації та реклами: director.trkritm@gmail.com

Телефони відділу реклами:( 0362) 401-801 (3 9:00 до 17:00, крім СБ, НД)

***

Генеральний директор ТОВ “Телерадіокомпанія “РИТМ”Хитров Олександр

Заступник генерального директора із стратегічного розвиткуКурсик Олександр

Заступник генерального директора з комерційних питань  – Димухаметова Марія

Шеф-редактор відділу програм ТРК Демедюк Наталія

Редактор відділу програм ТРК Мрозович Олександр

Випусковий редактор телеканалу “РИТМ TV” Партеса Володимир

Випусковий редактор радіо “Ритм FM” – Литвин Дар’я

Шеф-редактор відділу новин ТРК – Терещук Віктор

Редактор інформаційного порталу та SMM Бернацька Аліна

Редактор відділу новин  ТРК Мороз Вадим

Редактор відділу новин  ТРКДжум Олеся 

Репортер відділу новин  ТРК – Мосійчук Ольга

Репортер відділу новин  ТРК – Гузій Юлія

ТелеоператориКушнерчук Михайло, Степанюк Олег

 

Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю