Головна » Новини » Економіка » Рівняни сплатили понад 700 мільйонів податку на доходи

Рівняни сплатили понад 700 мільйонів податку на доходи

Надходження податку на доходи фізичних осіб на Рівненщині зросли на майже 700 мільйонів гривень

Податок на доходи з фізичних осіб традиційно залишається найвагомішим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. У загальній сумі надходжень питома вага ПДФО складає понад 60 відсотків.

За одинадцять місяців цього року надходження податку на доходи фізичних осіб склали 3 мільярда 469,5 мільйонів гривень, з них до місцевих скарбниць надійшло 2  мільярда 586,4 млн. грн., до державної 883,1 млн. грн.  Порівняно з аналогічним періодом 2017 року забезпечено приріст ПДФО до місцевих бюджетів на 25,4 відсотка,  або на 523,78 млн. грн., до державного на 172,9 млн. грн.

Надходження з податку на доходи фізичних осіб суттєво зросли завдяки належній організації роботи Головного управління ДФС у Рівненській  області щодо адміністрування податків, вжиттю заходів з легалізації трудових відносин, активній роботі із суб’єктами господарювання щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати, ефективному контролю за дотриманням роботодавцями вимог чинного законодавства у частині виплати заробітної плати на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму та зростання сумлінності платників щодо повноти та своєчасності сплати податків.

Заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Надія Друзюк зазначає,  що податок на доходи фізичних осіб, є   основним джерелом надходжень до місцевого бюджету.  Завдяки податковим надходженням мешканці Рівненщини мають можливість розвивати власні громади та провадити соціальні програми. За рахунок податкових надходжень в області активно ремонтуються дороги, відкриваються школи й садочки, реконструюються парки та дитячі майданчики.

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області.


Актуально

Рівне розпочало підготовку відзначення 60-річчя спідвею

Міський голова провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 60-річчя Рівненського спідвею. – Ми поважаємо …

Залишити коментар