Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Голова обласної ради проінспектував садочки Степанської селищної ради

Голова обласної ради проінспектував садочки Степанської селищної ради

Сьогодні голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук в ході робочої поїздки на Сарненщину відвідав дошкільні навчальні заклади Степанської селищної ради.

Спершу побував у дитсадку «Сонечко» села Калинівка та оглянув новий дах. Посприяти коштами на його ремонт в голови обласної ради просили ще влітку, коли він вивчав потреби освітніх закладів Сарненського району. За його сприяння заклад отримав 600 тис. грн. на умовах співфінансування. На сьогодні роботи завершилися.

У Степані Олександр Данильчук відвідав ДНЗ числом 1 «Калинка». Під час минулого візиту завідувач закладу Людмила Волошина просила голову ради допомогти придбати постіль для малечі.

У передсвяткові дні голова ради виконав обіцянку і привіз 200 комплектів постільної білизни. Так як візит відбувся напередодні свят, малеча якраз готувалася до виступу.

Олександр Данильчук привітав дітей з прийдешніми Різдвом та Новим Роком, побажав здоров’я, миру та цікавих дошкільних років. А також пообіцяв наступного року вирішити питання з будівництвом нового критого павільйону для прогулянок та посприяти у вирішенні інших потреб закладу.


Актуально

Рівне розпочало підготовку відзначення 60-річчя спідвею

Міський голова провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 60-річчя Рівненського спідвею. – Ми поважаємо …

Залишити коментар