Головна » Новини » В Україні створять реєстр ветеранів

В Україні створять реєстр ветеранів

В Україні створять Єдиний державний реєстр ветеранів, а на його базі – єдину онлайн систему обліку Е-ветеран.

В Україні створять Єдиний державний реєстр ветеранів. Про це під час презентації діяльності Міністерства у справах ветеранів у парламенті заявила в п’ятницю, 7 грудня, профільний міністр Ірина Фриз, повідомляє УНН.

За її словами, на базі Єдиного державного реєстру ветеранів створять онлайн систему Е-ветеран – єдину систему обліку, де кожен ветеран буде мати власний “кабінет”.

“Це дасть можливість кожному з ветеранів отримувати державні послуги або консультації в онлайн-режимі. Відстежувати статус розгляду своїх документів, вступати в безпосередню комунікацію зі співробітниками міністерства”, – пояснила Фриз.

Передбачається також, що під онлайн-систему Е-ветеран створять мобільний додаток.

Як розповіла міністр, низка міжнародних партнерів висловили бажання допомогти в створенні такого проекту, але які саме ці партнери – не уточнила.

Раніше парламент надав статус ветеранів для осіб, які брали участь в боротьбі за незалежність України у складі УПА.

Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада України призначила нардепа Ірину Фриз міністром у справах ветеранів.

Незабаром Фриз назвала чотири напрямки роботи Міністерства ветеранів, а також дату, коли її відомство повноцінно запрацює.

За інформацією сайту: “КорреспонденТ”.


Актуально

До Рівненського центру профтехосвіти завітали учні “Особливої дитини”(відео)

Два десятки учнів навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина” завітали до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби …

Залишити коментар