Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Здолбунівські школярі побували на екскурсії

Здолбунівські школярі побували на екскурсії

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організували для учнів міста дві екскурсії в місцевий державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Метою заходу було ознайомлення учнів Здолбунівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №4 з навчальним закладом, матеріально-технічною базою, умовами навчання, проживання у гуртожитку та проведенням дозвілля під час навчання. У ролі екскурсоводів були заступники директора училища з навчально-виробничої роботи Микола Павлюк та з навчально-виховної роботи – Олена Трало. Майбутніх абітурієнтів детально ознайомили з чималим переліком професій, які пропонує здобути училище. Це професії не тільки залізничного спрямування, а й сфер будівництва та обслуговування.

Під час співбесід з учнями з’ясувалося, що вони не очікували побачити такий високий рівень пропозицій навчального закладу щодо умов навчання та проживання. Тому співпраця служби зайнятості та професійно-технічного навчального закладу є необхідною та корисною для підвищення обізнаності учнівської молоді, яка вже незабаром стоятиме перед вибором як професії, так і навчального закладу, де її здобувати.


Актуально

На Рівненщині 70 штангістів з інвалідністю змагалися за кубок області

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору змагалися на кубку області з пауерліфтингу. …

Залишити коментар