Головна » Новини » Здоров'я » На Рівненщині дітям без щеплення заборонили відвідувати школу

На Рівненщині дітям без щеплення заборонили відвідувати школу

У ЗОШ № 27 у Рівному – уже 8 хворих на кір. Тож від батьків адміністрації школи вимагає, щоб упродовж тижня зробили усім дітям щеплення від кору – інакше не допустять до навчання.

Батьки такою вимогою обурюються. Але така вказівка надійшла від обласного лабораторного центру. Виявилось, що чверть учнів не мають профілактичних щеплень, тож директор порушив закон.

— Директор школи порушує вимоги статті 15 Закону України про захист населення від інфекційних хвороб. Пропонуємо забезпечити виконання законодавства України у дитячих навчальних закладах міста та заборонити дітям, які без причин не отримали профілактичних щеплень, відвідувати заняття, — йдеться у листі обласного лабораторного центру. Пояснюють цю вимогу тим, що при такому рівні імунізації інфекція буде поширюватися й надалі. Профілактичні щеплення у нашій країні обов’язкові, й такі вказівки стосуються усіх навчальних закладів.


Актуально

До Рівненського центру профтехосвіти завітали учні “Особливої дитини”(відео)

Два десятки учнів навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина” завітали до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби …

Залишити коментар