Головна » На експорт » Новини Рівненщини » У Рівненському медіа-центрі розповіли про кількість пожеж в області

У Рівненському медіа-центрі розповіли про кількість пожеж в області

23 листопада у Рівненському медіа-центрі співробітники ГУ ДСНС області,  соцзахисту області, обласного гідрометеоцентру розповідають про збільшення кількості пожеж  в області.

За словами рятувальників цьогоріч на Рівненщині сталось 1222 пожежі, це на 9% більше, ніж минулого року.

– Збитки завдані пожежами, становлять більше 92 мільйонів гривень, 40 осіб загинуло. Цьогоріч було 3 факти групових загибель, – розповідає заступник начальника ГУ ДСНС у Рівненської області- Олег Панюк. –  Необережне поводження з вогнем, несправність пічного опалення, куріння – це основні причини збільшення кількості пожеж, загибелі та травмувань громадян.

За соціальним станом, більшість тих, хто загинув у пожежах: пенсіонери, одинокі та непрацюючі люди. Часті випадки зловживанням алкоголем, паління, що стає причиною пожеж. Переважно, це сільське населення.

Співробітниками управління ГУ ДСНС України у Рівненській області постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо основ безпеки життєдіяльності та інформування населення про стан пожежної безпеки в регіоні і необхідності дотримання вимог пожежної безпеки.


Актуально

Першу новорічну ялинку засвітили в центрі Рівного

У центрі міста на майдані Короленка засвітили першу в місті новорічну ялинку. 9 грудня тут …

Залишити коментар