Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Рівняни вирішили яка ялинка краща

Рівняни вирішили яка ялинка краща

Наближаються новорічно-різдвяні свята, відтак все більше рівнян переймаються тим, яка ялинка – жива чи штучна – прикрашатиме центральну площу Рівного. Оскільки думки з цього приводу розділилися, ініціативу в свої руки взяла міська влада і внесла це питання до соціологічного опитування, нещодавно проведеного в місті. Про його результати у своєму відеоблозі розповів очільник Рівного Володимир ХОМКО:

– Знаю, що серед містян є прихильники як штучного, так і живого новорічного дерева. Особисто мені більше до вподоби природна ялинка, але, певна річ, я не збираюся нікому нав’язувати свою думку. Тому звернуся до фактів. Більшість рівнян все-таки хочуть у центрі міста на свята бачити живу ялинку. Це я кажу, опираючись на результати соціологічного опитування, яке нещодавно проводили студенти. Приблизно 47 відсотків рівнян підтримали природне новорічне дерево, проти – 33 відсотки.

Я впевнений, що голосів «за» було б іще більше, якби до людей донесли правдиву інформацію. По-перше, її ціна. Вартість штучної ялинки становить як мінімум мільйон гривень. Ціна живої – від п’яти до десяти тисяч. Тобто за ті гроші, в які міському бюджету обійшлося б штучне дерево, ми можемо двісті років ставити живе дерево. Друге: ялинка живе 60-80 років, далі вона втрачає ділову цінність. Ми використовуємо саме таку ялину. А потім, після свят, це дерево розпилюємо на дошки, їх пускаємо на виготовлення лавочок. Зауважу: якщо навіть, незважаючи на ці аргументи, мешканці все ж таки захочуть бачити в центрі Рівного на свята штучну ялинку, – купимо її.


Актуально

На Рівненщині 70 штангістів з інвалідністю змагалися за кубок області

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору змагалися на кубку області з пауерліфтингу. …

Залишити коментар