Головна » На експорт » Новини Рівненщини » У Рівному відбудеться презентація digital-мурала

У Рівному відбудеться презентація digital-мурала

У Рівному презентують перший в Україні мурал з технологією доповненої реальності

Автори ідеї – Громадська організація «Платформа взаємодій «Простір», реалізовують проект за  підтримки Українського культурного фонду. Презентація digital-мурала  відбудеться 15 листопада    о 12:00.

Мурал має назву – «Літаюче місто». Малюнок прикрасив стіну будинка по вул. Коновальця,7. Авторами ескізу є творче об’єднання «Magic Art Group» з Луцька. Паралельно із художніми роботами тривала розробка цифрової візуалізації малюнка. Цим займаються відомі IT-фахівці та мультиплікатори з компанії «Lookinar» (м. Київ).

Як це працюватиме: потрібно скачати безкоштовний додаток з AppStore або PlayМаркет на свій телефон чи планшет. Після чого навести  камеру пристрою на мурал де відтворюватиметься анімація. У додатку також буде меню з додатковою інформацією про авторів та картою інших муралів у Рівному.

Крім нового мурала, буде оцифрований також існуючий – «Моє місто». Нагадаємо, що він з`явився влітку на будинку по вулиці Міцкевича, 9.

Нагадаємо, що «Простір» вже має досвід реалзіції урбаністично-мистецьких проектів зі створення перших муралів у Рівному – THE STREET WALLS. Це і величезний мурал «Моє місто», а також малюнки на стінах головного корпусу НУВГП.


Актуально

До Рівненського центру профтехосвіти завітали учні “Особливої дитини”(відео)

Два десятки учнів навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина” завітали до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби …

Залишити коментар