Головна » На експорт » Новини Рівненщини » На Рівненщині хочуть запровадити єдину електронну систему

На Рівненщині хочуть запровадити єдину електронну систему

Рівне усерйоз взялось за концепцію впровадження єдиної електронної системи обліку готівки в транспорті. Вона більш відома як електронний квиток.

Заради неї міський голова Володимир Хомко їздив до Естонії. Однак до цього часу ніхто не розкрив жодних деталей впровадження електронного квитка.

Дещо розкрив таємницю начальник управління транспорту і зв’язку Рівного Віталій Миронюк. Ось ключові тези чиновника, які він озвучив на бюджетній комісії депутатам: “Є наміри у першому кварталі наступного року запроваджувати електронний квиток у міському транспорті. Єдине, що його заступник потребує додаткових грошей. Приблизні обрахунки стверджують, що потрібно не менше ніж 10-15 мільйонів гривень. Якщо з міського бюджету зможуть  таку суми виділити, то електронний квиток запрацює. Найбільш примітивна система електронного квитка діє у Тернополі. Що вона дала?  Влада після її запровадження змушена була підняти тарифи на проїзд у тролейбусі з 4 гривень до 8. Вартість проїзду в маршрутках різко зросла з 5 до 9 гривень.


Актуально

Рівненські нацгвардійці занурились в опорлонку на Водохреще

Рівненська частина 3055 Національної гвардії України традиційно зустрічала перший день Водохреща, 19 січня, разом з …

Залишити коментар