Головна » Новини » Підняття цін за проїзд у маршрутках: думка рівнян (ВІДЕО)

Підняття цін за проїзд у маршрутках: думка рівнян (ВІДЕО)

На бюджетній комісії начальник Управління транспорту і зв’язку Рівного Віталій Миронюк повідомив, що рівненські перевізники уже подали нові розрахунки вартості проїзду. Правда з деякими порушеннями. Зокрема не зовсім точно вказали ціну на пальне та протяжність маршруту.

Розрахунки повернули на доопрацювання. Проте найближчим часом перевізники знову звернуться із цим питанням до Управління транспорту і зв’язку Рівного. Вимоги у них будуть ті ж:

“Найцікавіше те, що кожен перевізник просив про різну суму. Один наполягав, що вартість проїзду треба підняти до 6 гривень, другий – до 6,50 грн, а є й такі, хто вимагав 7 гривень”, – розповів Віталій Миронюк.

Ми не стали запитувати як рівняни ставляться до ймовірного здорожчання цін на проїзд, натомість запитали, чи вони не перестануть користуватися маршрутками, якщо вартість проїзду піднімуть до шести, чи то й семи гривень. Реакція рівнян у відеоопитуванні:


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар