Головна » Новини » АТОвці Рівненщини продовжують звертатися до служби зайнятості

АТОвці Рівненщини продовжують звертатися до служби зайнятості

Послуги Рівненської обласної служби зайнятості активно продовжують отримувати учасники антитерористичної операції на Сході країни та переселенці з тимчасово окупованих територій і АР Крим.

Із числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, послугами скористались 963 безробітних, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 788 осіб. Всього у січні-вересні 2018 року із цієї категорії працевлаштовано 255 осіб, проходили професійне навчання 109 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 42 особи. Профорієнтаційними послугами скористались 878 безробітних.

З початку цього року послуги служби зайнятості отримували 112 внутрішньо переміщених осіб, з них мали статус безробітного 79 осіб, отримували допомогу по безробіттю 58 осіб, 34 переселенці було працевлаштовано, проходили професійне навчання 15 безробітних, 3 особи брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру.

«Станом на 1 жовтня 2018 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 21 безробітний із числа внутрішньо переміщених осіб та 314 безробітних з числа учасників АТО» – повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості.


Актуально

Рівненські рятувальники провели рейди на водоймах області

Занепокоєння рятувальників викликає несвідоме ставлення громадян до попереджень про небезпеку, що чатує на кризі. Деякі …

Залишити коментар