Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Цінова ситуація на споживчому ринку

Цінова ситуація на споживчому ринку

По області індекс споживчих цін у вересні 2018 р. порівняно з попереднім місяцем становив 101,7%. На споживчому ринку області у вересні 2018 р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%.

Найбільше (на 14,8%) подорожчали яйця. На 7,8–0,1% зросли ціни на птицю, хліб, сало, молоко, інші продукти переробки зернових, сметану, макаронні вироби, рис, масло, свинину, безалкогольні напої, кисломолочну продукцію, маргарин та інші рослинні жири, рибу та продукти з риби, кондитерські вироби з цукру, яловичину, кондитерські вироби з борошна, сири, овочі. Водночас на 6,3-0,2% подешевшали фрукти, олія соняшникова, цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,1%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,1%.

Одяг і взуття подорожчали на 7,3%, зокрема одяг – на 7,6%, взуття – на 6,7%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива протягом місяця не змінювалися.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,3%, що пов’язано в першу чергу із подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,3% та амбулаторних послуг – на 0,2%.

Зростання цін на транспорт у цілому на 3,5% в основному зумовлено подорожчанням палива та мастил на 6%, вартості автомобілів – на 3,7%.

У сфері зв’язку ціни зросли на 1,9%, що пов’язано з подорожчанням поштових послуг на 28%.

Послуги освіти подорожчали на 5,2%, зокрема вищої – на 6,9%, середньої – на 2,8%.

Головне управління статистики у Рівненській області.


Актуально

Рівненські рятувальники провели рейди на водоймах області

Занепокоєння рятувальників викликає несвідоме ставлення громадян до попереджень про небезпеку, що чатує на кризі. Деякі …

Залишити коментар