Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Ведуча ТСН та суддя «Танців з зірками» завітають до Рівного із безкоштовним майстер-класом

Ведуча ТСН та суддя «Танців з зірками» завітають до Рівного із безкоштовним майстер-класом

Рівне стане першим місто у соціально-освітньому турі «Ті, що вражають», який команда ТСН реалізує спільно з Посольством Великої Британії в Україні.

31 жовтня відбудеться надихаюча зустріч в рамках всеукраїнського туру “Ті, що вражають”, який реалізує команда ТСН спільно із Посольством Великої Британії в Україні. Команда проекту прагне надихнути українців на створення сучасних, зручних та доступних міст, привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, а також поглибити розуміння українців про реформу децентралізації та домагатися позитивних змін у їхньому рідному селі чи місті. Під час мотивуючих виступів спікери поділяться своїми історіями злетів та падінь, цікавими фактами свого життєвого шляху, та на власному прикладі доведуть, що об’єднанні зусилля активних громадян здатні змінити українські міста, перетворити їх на сучасні та доступні.

Завітають ведуча ТСН Марічка Падалко, журналістка ТСН Наталія Нагорна, паралімпійська чемпіонка Юлія Батенкова, хореограф та суддя «Танців з зірками» Влад Яма, громадська активістка Юлія Ресенчук та мер міста Рені Ігор Плєхов.

Аудиторія туру «Ті, що вражають» – активна молодь, підприємці, люди з інвалідністю, громадські активісти, а також представники місцевої влади і усі свідомі мешканці міст.

 


Актуально

Рівненські рятувальники провели рейди на водоймах області

Занепокоєння рятувальників викликає несвідоме ставлення громадян до попереджень про небезпеку, що чатує на кризі. Деякі …

Залишити коментар