Головна » На експорт » Новини Рівненщини » У Рівному закликають запалити свічку миру

У Рівному закликають запалити свічку миру

1-го листопада біля пам’ятника Симону Петлюрі у Рівному відбудеться флешмоб до століття українсько-польської війни 1918 року «Запали свічку миру».

Флешмоб організовують українські та польські інститути громадянського суспільства, які виступають за примирення наших народів. Він проходитиме одночасно в містах України та Польщі.

1 листопада 2018 року минає 100 років від початку польсько-української війни. Війни, яку вели спершу за Львів, а потім за Галичину.

Члени польських та українських громадянських середовищ, які вже роками задіяні у побудові добросусідства і мудрого діалогу – закликають, щоб пам’ять про конфлікт 100-літньої давнини став уроком, з якого можна зробити належні висновки, особливо стоячи перед новопосталими загрозами і сутичками довкола «історичних пам?ятей» обох наших народів.  1 листопада о тій самій годині – o 17.00 у Польщі i 18.00 в Україні – зустрінуться  біля могил тих, які тоді боролися одне з одним. Там, де немає таких поховань, зустрінвться у місцях, які нагадують про польську присутність в історії Україні та українську присутність в історії Польщі, а передусім – у місцях, які нагадують про польську-українську співпрацю та про осіб, завдяки яким та співпраця була.

Початок акції- о 18:00 біля пам’ятника Симону Петлюрі,1 (поблизу Народного дому) у Рівному.

Актуально

Рівненські рятувальники провели рейди на водоймах області

Занепокоєння рятувальників викликає несвідоме ставлення громадян до попереджень про небезпеку, що чатує на кризі. Деякі …

Залишити коментар