Головна » На експорт » Новини Рівненщини » До Рівного з концертом приїде грузинський ансамбль «Gori»

До Рівного з концертом приїде грузинський ансамбль «Gori»

30 листопада о 19.00 Рівненському  міському палаці культури відбудеться грандіозний виступ грузинського ансамблю «Gori» . Шалений ритм, запальний спів, більше 30-ти виконавців чекають на рівнян.

До слова, грузинське місто Горі – партнер міста Луцька з 2008 року, а колектив не вперше відвідує обласний центр Волині. Рік тому вони побували в Луцьку зі своєю шоу-програмою, зібравши аншлаг! Рівне з нетерпінням чекає на грузинський ансамбль «Gori» в своєму місті. Наше місто любить шалені танці. Варто зазначити, що артисти балету ансамблю «Gori» також беруть участь у відомому національному балеті Грузії «Сухішвілі».

Ансамбль «Gori» супроводжуватимуть депутат міськради муніципалітету міста Горі Заза Мезврішвілі генеральний директор колективу Георгій Цулукідзе та хореограф Па Чулухадзе.

21 жовтня ансамбль «Gori»виступив на майдані Незалежності в Києві з нагоди 10-річниці закінчення війни в Грузії.  Місто Горі повністю згоріло через військові дії на території краіни. В честь міста і був названий ансамбль.


Актуально

На Рівненщині чоловік скуштував тушонку і захворів на ботулізм

У Рівненській області зареєстровано четвертий з початку року випадок ботулізму, який підтверджений лабораторно у ДУ …

Залишити коментар