Головна » На експорт » Новини Рівненщини » На території Рівненської міської центральної лікарні посадили Алею сакур

На території Рівненської міської центральної лікарні посадили Алею сакур

Японські дерева заклад отримав від компанії “Санофі”.

“Внаслідок того, що співробітники “Санофі” пробігли у Києві марафон протяжністю 250 кілометрів, вони вирішили посадити 250 дерев в Україні. Так як у нас тісна співпраця із центральною міською лікарнею міста Рівного, вони захотіли теж мати сад або алею із сакурами. І от сьогодні ми висаджуємо тут 15 сакур, створюючи алею сакур, алею здоров’я, аби тішити мешканців Рівного та відвідувачів лікарні, пацієнтів”, – розповіла медичний представник компанії Тетяна Воронцова.

Дерева висадять загалом на території 18 лікарень в 10 українських містах: Києві, Одесі, Харкові, Вінниці, Рівному, Хмельницькому, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді.


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар