Головна » Новини » Рівненські гімнастки провели активний змагальний вікенд у Вінниці та Кривому Розі

Рівненські гімнастки провели активний змагальний вікенд у Вінниці та Кривому Розі

Гімнастки рівненського клубу “Золота осінь” активно змагалися впродовж всіх вихідних. Так, молодші дівчата змагалися на Відкритому турнірі у Вінниці “Шарм”. Більш досвідчені КМСи відправилися до Кривого Рогу на Чемпіонат України МОН.

У Вінниці змагалися гімнастки із рівненського, дубенського та нетішинського відділень СК “Золота осінь”. Всього на турнірі за медалі боролося близько 400 спортсменок з усієї України.

У підсумку наші дівчата в нелегкій боротьбі здобули наступні нагороди:

1 мсце – Васильчук Юліана,  Долінська Ілона, Петрук Єлизавета, Юхим Софія, Волочнюк Єва, Зон Міла;

2 місце – Буліс Марія, Гардубей Андріана, Корміліцина Аліса, Панасюк Вікторія, Фенюк Анастасія, Солонько Поліна, Бабійчук Анна;

3 мсце – Шевцова Анна, Туйбова Анна, Буряк Софія.

І на Чемпіонаті України МОН у КривомуРозі найкращі результати із СК «Золота осінь» показали:

7 місце Мельник Богдана 2004 і 7 місце Охмак Анастасія 2003.

– Були допущено ряд помилок, що не дозволили піднятись на п‘єдистал, але результатом задоволені. Для рівня Чемпіонату Украіни це хороші місця, достойні великоі поваги. Художня гімнастика дуже конкурентний вид спорту і 7 місце це добре. Відмічу також досить вдалі виступи наший підростаючих гімнасток Юліі Сичінськоі, Дарини Гостєвоі, Поліни Сари, Каріни Нідашковськоі, які увійшли в 20 найлильніших на цьому старті, – прокоментувала керівник СК “Золота осінь” Марина Болба.

Інформаційна служба СК “Золота осінь”


Актуально

Рівненські рятувальники провели рейди на водоймах області

Занепокоєння рятувальників викликає несвідоме ставлення громадян до попереджень про небезпеку, що чатує на кризі. Деякі …

Залишити коментар