Головна » Відео » Усі на “ЛіхтArt”! У Рівному стартував ХІ сезон міжнародного фестивалю (ВІДЕО)

Усі на “ЛіхтArt”! У Рівному стартував ХІ сезон міжнародного фестивалю (ВІДЕО)

Одинадцятий рік поспіль, восени, Палац дітей та молоді перетворюється на тетральний вулик, де вирує Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt». Цьогоріч фестиваль відбуватиметься з 23 по 27 жовтня 2018 року, в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій»

 

Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря» та Зразкова театральна студія «Маленький принц» Рівненського міського Палацу дітей та молоді збирають в себе найкращі театральні аматорські колективи України та з-за кордону.
Мета фестивалю: підтримка та розвиток творчих стосунків між театральними колективами України та зарубіжжя, формування спільних гуманістичних поглядів на театральне мистецтво.

Традиційно окрім демонстрації вистав, в рамках фестивалю будуть проводитись тренінги та майстер-класи з сценічної мови, драматургії, майстерності актора, сценічного руху кращими фахівцями Рівного, України та зарубіжжя. Також відбудуться «круглі столи» по обговоренню та конструктивній критиці фестивальних вистав.

Програма фестивалю:

 


Актуально

На Рівненщині чоловік скуштував тушонку і захворів на ботулізм

У Рівненській області зареєстровано четвертий з початку року випадок ботулізму, який підтверджений лабораторно у ДУ …

Залишити коментар