Головна » На експорт » Новини Рівненщини » По Рівному курсуватимуть нові тролейбуси

По Рівному курсуватимуть нові тролейбуси

Усі – українського виробництва. Тож тепер громадський транспорт міста має 14 нових тролейбусів, в тому числі з можливістю автономного ходу.

Цьогоріч із міського бюджету на закупівлю громадського електротранспорту вклали 34 мільйони 587 тисяч гривень. І ще 40 мільйонів гривень – минулоріч.

Три-чотири роки тому місто могло дозволити собі витратити на оновлення тролейбусного парку всього лише один мільйон гривень. За ці гроші купували чеські тролейбуси, що було у вжитку. Вже у найближчому майбутньому тролейбусний парк Рівного вдасться майже повністю оновити.  Сьогоднішня новинка після обкатки поповнить маршрути за номерами 1, 3, 7 і 10, повідомляє прес-служба міськради Рівного.

             

 


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар