Головна » Новини » На Рівненщині цього тижня ітимуть дощі

На Рівненщині цього тижня ітимуть дощі

В Україні  з 23 жовтня ропочнеться похолодання і дощі.

На своїй сторінці в Facebook  синоптик Наталія Діденко попередила, що вже 24 жовтня в Україну прийде антициклон, який викличе ще більше зниження температури повітря.

“Відповідно, “кака-бєка”: дощі, вітер, подальше похолодання вже всюди до +5…+10, на півдні буде +8…+12. У нічні години – до невеликих “мінусів”. Можливий мокрий сніг!” – дала прогноз метеоролог.

Вона також попередила, що 24 і 25 жовтня варто одягатися по-зимовому і не паркувати авто під старими деревами і рекламними щитами.

“Вдень не вище +7, дощ буде бити сильним штормовим вітром, при температурі до +3 місцями можливий мокрий сніг”, – уточнила Діденко.


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар