Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Де на Рівненщині будуть тренуватися легкоатлети

Де на Рівненщині будуть тренуватися легкоатлети

17 жовтня на засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики під головуванням Алли Черній члени комісії розглянули звернення громадської організації «Федерація легкої атлетики Рівненської області» щодо вирішення питань, пов’язаних з відсутністю бази та умов для тренування.

Як зауважив президент ГО «ФЛАРО» Олег Машанєнков на сьогоднішній день підготовка спортсменів-легкоатлетів ставиться під загрозу за відсутності спортивних баз та умов тренування.

«Єдиний стадіон «Авангард» у місті Рівне з легкоатлетичною синтетичною доріжкою, де можна провести змагання з легкої атлетики, хоча б відбіркові до чемпіонатів України, закривається на реконструкцію на два роки», – наголосив Олег Машанєнков.

Аби забезпечити умови для тренування легкоатлетів, президент ГО «ФЛАРО» пропонує реконструювати стадіон на вулиці Дем’янчука, а також передбачити кошти на оренду спортспоруд у зимовий період .

Заслухавши та обговоривши звернення Олега Машанєнкова члени комісії дали доручення для управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації підготувати інформацію щодо стану, матеріального забезпечення та перспективи розвитку легкої атлетики на Рівненщині.

Вирішуватимуть дану проблему депутати будуть вже на найближчій сесії обласної ради.

 


Актуально

Рівненські нацгвардійці занурились в опорлонку на Водохреще

Рівненська частина 3055 Національної гвардії України традиційно зустрічала перший день Водохреща, 19 січня, разом з …

Залишити коментар